Ă•ppematk Lahemaale

Tere!

Tegemist on meie klassi esimese ajaveebi postitusega. Oleme siin koolis käinud juba peaaegu 3 kuud ning otsustasime ka kirjutada meie esimesest ekskursioonist Lahemaale.

Päev algas meil hommikul kell pool üheksa loodusõpetuse tasemetööga, saime proovile panna oma eelmise aasta teadmisi ning kindlasti õppisime ka uusi asju. Pärast seda suundusime sööma, sõime kõhud täis ja läksime bussi. Bussisõit oli lõbus ja tore, sai nalja ning õpiti üksteist paremini tundma.

Kohale jõudes tutvustati meile natuke Lahemaad ja räägiti sellest projektist täpsemalt, kui taustainfo oli olemas hakkasime matkama. Leidsime palju erinevaid marju (pohlasid, jõhvikaid, leesikaid jt). Ning nägime ilusaid vaateid ja nautisime värsket õhku. Kui olime natuke matkanud leidsime eest vaatetorni, kuhu tippu me ka ronisime. Ülevalt avaldus imeline vaade ning sai väga hästi aru, kus mis asub.

Alla ronides matkasime edasi ja avastasime veel asju nt: erinevad laukad, veel marju ja erinevate loomade pesad. Kui ekskursioon läbi sai olime kõik palju, palju targemad.

Reis oli meeldejääv ning väga tore oli vahelduseks värsket õhku hingata.

Postituse tegi Aurelia

Lisas: lend140c 12.11.2019 17:25