Athiveeritud - päev 03.06.2017

Taas Nukuteatris

4. mail käisime klassiga vaatamas etendust “Timm Thaler ehk mĂĽĂĽdud naer”. Etendus algas kell 11.00. Koolis olime varasemalt kohustusliku kirjandusena raamatut “Timm Thaler ehk mĂĽĂĽdud naer” ka lugenud, aga etendust oli ikkagi põnev vaadata, sest seal oli palju teisiti. Etendus räägib poisist, kelle nimi on Timm. Kui Timmi isa suri, elas ta koos oma kasuema ja kasuvennaga. Isaga oli Timm pĂĽhapäeviti hipodroomil käinud ning edaspidi käis Timm seal ĂĽksinda. Timmi juurde tuli ĂĽks võõras mees ning veenis teda, et see talle oma naeru mĂĽĂĽks ja vastutasuks saaks Timm võime võita iga kihlveo. Kui kokkulepe oli sõlmitud, hakkas Timm seda kahetsema kuna ta ei suutnud enam naerda. Lõpuks mõistis Timm, mida ta tegema peab, et oma naer uuesti tagasi võita.
Kirjutas Karoliina

Playboxist vabalavani

13. aprilil toimus Reaalkooli ja Kesklinna Põhikooli 4.-6. klasside Playbox. Lavale astus 13 kollektiivi, kelle hulgast valis žürii välja 3 silmapaistvamat esitust. Mõlema kooli arvestuses saavutas II koha 6.a klassi esitlus Imagine Dragons “Believer”. Laval (play)poksisid Paul ja Ats. Võitjaid premeeriti bowlingu kinkekaardiga.

Võimlemispidu

12. aprillil toimus Tallinna Reaalkooli 16. võimlemispidu. Osales 200 õpilast ja esitati 13 omaloomingulist liikumiskava. 5.-6.klasside osas läks ĂĽldvõit 6a klassi tĂĽdrukute kavale “Koristajate unistus”. Tantsu autoriks oli Emma Margaret. Liikumispidu lõppes hoogsas tansturĂĽtmis meie rĂĽtmika-ja tantsuõpetaja Märt Agu juhtimisel.

Taani päev

30.märtsil tähistasime taas Taani päeva. Toimus viktoriin ja legodest sõidukite ehitamine. Meie sõiduki ehitasid Hobart, Ants Erik ja Andre.