Meie esimene kohtumine

Meie klassi esimene kokkupuude algas talgutest meie uue klassijuhataja juures. Pärnu puid laduma tulid ~20 õpilast, kellest umbes pooled olid vanad reaalikad ning pooled uued. Õhtu algas tutvumisringidega ning reaaliellu sissejuhatava jutuga. Meelde püüti jätta kõikide inimeste nimed, hobid ning päritolu. Õhtu jooksul saime tuttavaks ka paari vilistlasega, kes meile rääkisid pikalt lugusi oma retsist ja muidu informatiivset juttu reaali elust. Algas puude ladumine ning koostöö käigus sai laotud umbes kaks kuuripikkust virna (~20ruumimeetrit). Vigastusi ei tulnud, meeled olid rõõmsad. Pärast puude ladumist käisime rannas soojas meres ujumas ning palavat ilma nautimas. Pärnu oma armsusega oli ideaalne koht, kus nautida augustikuu algust ning uute klassikaaslastega tutvuda. Aeda sai püsti pandud telgid, kuid sinna magama jõudsid enamus, kas alles hommikul või mitte üldse. Algus vōis olla natukene vaikne, kuna keegi ei teadnud veel, kuidas uue klassiga käituda. Siiski ma usun, et see üritus andis meie klassile väga hea edumaa uuel kooliaastal üksteisega sõbrunemiseks. Öötunde saatsid veel köitvad jutud vilistlastelt ning ringi sai käidud ka Pärnu linna peal. Esimene kogemus puude ladumiseks sai omandatud ning kindlasti oleme me valmis järgnevatel aastatel seda kordama, selleks ajaks juba üksteist tundma õppinud klassina.

Kirjutas Anni