Jõuluball 28.12.2018

28. detsembril toimus Tallinna Reaalkoolis jõuluball, mida korraldati juba neljandat aastat järjest. Kohal oli ka meie klassi õpilasi, enamjaolt tüdrukud. Iga külaline võis võtta kaasa ka partneri väljastpoolt kooli, peaasi, et õhtu sujuks ja rahvast jätkuks. Alguses toimus vastuvõtt M. Saare, M. Somelari ja tema naise Becky poolt: siseneti aulasse, mikrofoni hõigati nimed ning seejärel tervitati viisakalt õppejõudu.

Meeleolu hoidis üleval Pärnu Noorte Puhkpilliorkester Rein Vendla juhatamisel, sai rõõmsalt tantsu lüüa ja tuletada meelde kõike, mida varasemalt tantsukursustel õpiti. Samuti söödi, joodi ning lõpuks pakuti ka imemaitsvat torti. Peale kella 22 lahkus orkester ning pidu jätkas vabamalt oma valitud muusika saatel. Kokkuvõttes oli õhtu lõbus ning üritus väärib taaskülastamist.

Autor: Iris-Maria

Jõuluball, pildi autor M.Kitsing