Õppekäik 31.10.2018

Pärast seda, kui olime kollektiivselt oma esimese vaheaja Reaalkooli gümnaasiumis maha maganud, leidsime end ühel nukral esmaspäeva hommikul (30.10.18) jällegi taas kõik koos koolist. Paljudele hakkas tasapisi kohale jõudma, et järgmine kord saab magada 7 nädala pärast ning jätsid leplikult korraks külla tulnud tervisliku eluviisiga hüvasti. Meie kriisi leevendas pisut aga avastus, et järgmine päev oli meid ees ootamas esimene klassiväljasõit. Kuna ilm tõotas tulla jäine, olime endale järgmiseks päevaks kõikvõimalikke kihte selga kuhjanud, kuid esimeses peatuses, Kostivere karstialal, selgus, et me alahindasime Eesti sügist, ning paljud ei tundnud bussi naastes oma nägusid. Karstiala ise oli väga köitvate vaadetega, nii et tegime seal endast mitmeid jäädvustusi:

Pildi autor: Mariann

Pildi autor: Katariina-Liis

Hiljem külastasime veel Jägala juga, kus saime teada, mis vahe on kosel ja joal, hüdroelektrijaama, kust avanes vaade tosinatele kalameestele, ja fossiile täis järvekallast, kus nägime kristalliseerunud fossiile ning kus paljud leidsid sealse jää peal üles oma sisemise iluuisutaja. Kokkuvõttes oli ekskursioon üsna informatiivne ning avardas kindlalt meie silmaringi. Tagasisõidul otsustasime ühel nõul, et meie klass vajab oma särke.

Pildi autor: Mariann

Postituse autorid: Mariann, Liisa Mai, Katariina-Liis