TRK 137!

Teisipäeval, 2. oktoobril tähistas Tallinna Reaalkool oma 137. sünnipäeva. Traditsiooni kohaselt tõi iga klass oma koogi ja joogi, mida pärast direktori kõne ja stipendiumite üleandmist nautida. Meie klassist oli lausa kaks tunnustust väärivat õpilast: Martin ja Pauliina, kes said rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil II koha. Meie otsustasime, Kertu eestvedamisel, et lähme tänavu loodussäästlikuma teed pidi ja ei kasuta plastlusikaid söömiseks. Küpsisekook maitses täpselt sama hästi ka tavalise, kodust toodud lusikaga ja prügikott oli koolivedamisel kergem. Niimoodi, vaikselt ja omasoodu, tekivadki ilmselt igal klassil oma traditsioonid, mida Reaalkool väärtustab. Elagu Pudi rida, pumm-tšiga-pumm ja teised Reaalkooli traditsioonid igavesti kooli enda ja tema õpilaste sees!

Kirjutas Susanna

Pilt Karolini poolt