Märgipidu

Reedel, 10. novembril oli meie kooli märgiaktus, kus 12. klass sai endale rinda lõpumärgid. Selleks uhkeks päevaks tulid kõik kooli pidulikus mustvalges riietuses, koolimüts peas. Koolipäeva esimesed 7 tundi olid lühendatud ning kaheksanda ajal oligi aktus. Meie klass haaras kähku kohad esireas, õpetajate taga. Kõigepealt kõlas direktor Ene Saare kõne ning siis juba saidki kaheteistkümnendikud ükshaaval oma märgid rinda. Kui kõigil õpilastel olid märgid käes, oli õpetajate kord. Laulis ka 133. lennu koor ning kõne pidasid veel õpetaja Tiia Luuk ning 12.a klassi õpilane Uku Kert Paidra. Aktuse lõpus kutsusid peremees ja perenaine kõiki õhtul kell 18.30 algavale märgipeole. Sinna ilmusid kõik uhketes kleitides ja ülikondades. Kui alguses ei võtnud keegi vedu, vaid seisid ukse taga, siis pärast Piret Otsa seltskonnatantse oli lugu juba hoopis teine ning aula oli tantsu ja naeru täis. Kella üheksa paiku ajati meid kõiki aulast minema ning 12.klass laulis majast välja kõik need, kel märki veel rinnas pole. See oli üks uhke päev ning ma ei jõua ära oodata seda hetke, milleni on kahjuks veel küll kaks aastat, kui ka meie lend lõpuks oma märgid rinda saab.