Peaaegu Somelar…mitte päris

Ühel kaunil detsembri teisipäeva varahommikul käis meil külas Madis Somelari abikaasa õde, Berit Brant, et rääkida sellest, mida tema elus teeb. Ta polnud üks nendest, kes teadis täpselt mida teha tahab ( paljud meie seast), kuid nüüdseks on ta leidnud enda elu kutsumuse. Meil on lootust, kallid kaaskannatajad! Nimelt töötab ta hetkel Pauligis Baltikumi turundusjuhina. Ülikoolis oli Berit õppinud reklaami ja imagoloogiat. Lähtudes tema värvikatest kirjeldustest õppejõud Linnar Priimäest tundub tegemist olevat väga nõudlik ja temperamentse inimesega. Eksamid, kus peab terve õpiku sõna sõnalt pähe õppima, tundusid see moment isegi hullemad kui õpetaja Kangro tööd. Jehuu! Ülikool, siit me tuleme! Kuid Berit tõestas, et ka kõige raskematest situatsioonidest on võimalik välja tulla võitjana. Pidagem seda meeles (ka UT kirjutamisel).

Praegu tundub Beritil elus väga hästi minevat – ta ka reisib palju. On näha, et ta on väga pühendunud sellesse, mida ta teeb, kuid leidsime end mõttelt, et millal siis eraelusse panustada? Sellega võikski lõpetada meie jutu, kallid kaaslased. Soovime, et igaüks teist leiaks elus selle, mida ta teeb suure rõõmuga ja samas ei unusta ära tasakaalu töö, suhete ja puhkuse vahel.

Au revoir!

Hedvig & Johanna