Gurmaanid koos, gurmaanid hoos Рpalju ̵nne, Tallinna Reaalkool!

Järgmisel päeval nautisime oma eelmise päeva vilju staadionil. Vaadates paremale ja nähes seal kahekordset Reaalkooli R-ga kooki, oli selge, et meie vastu ei saa keegi. Nublud panid täiega! Nagu alati.

Kuid üks pilt on võrdne vähemalt tuhande sõnaga, nii et las nad räägivad enda eest.

Å okolaad all vasakus nurgas…

Mis on tegelikult koogi tegemise juures kõige parem osa?

Eesti ajalugu ja veel üks vispel

Üks kõikide, kõik koogi eest!

Tegelikult ninjad

Toolid on nõrkadele

Mehed köögis

Häid reaalikaid mahub palju ühele pingile