Alustuseks käib kah

Kui 10. C otsaga ajaveebi jõudis, oli kolm perioodi juba mööda läinud. Egas midagi, tuleb käpet asi kokku võtta. Reporterid  lubavad jääda meie klassielu kujutamisel igati ausaks, ehedaks ja vooruslikuks.

Suvi, Pärnumaa metsad
Et üks kooliaasta korralikult algaks, tuleb enne üks tubli тренировка teha. Mehise meesteväe rakendas tööle klassijuhataja Somelar, kelle puuriit vajas värvimist ja aed ladumist. Hästi ei taha uskuda, et midagi tehti, pool aeda jäi kuuldavasti ikka tegemata. Anonüümse piltniku fotomaterjal väidab, et üht-teist siiski toimetati.

orjamine võib alata!

konveiermeetod= 100% tõhus

aia värvimine – see ongi õnn

Enne kooliaasta algust pidasime maha ühe pikniku Stroomi rannas,  et kõik võiksid näha, mis omamoodi seltskonna nad endale järgnevaks kolmeks aastaks kaela on saanud. Süüa sai, nalja ka, mõni sai isegi päevituse.

Aga siis hakkaski kooliaasta pihta ja elu läks kohe nii kiireks, et meie puhtossidena jätsime ajaveebi unarusse. Kuid see on viga, mille kiirelt parandame

Parem hilja kui mitte kunagi