ütlused

Kuna Ene Saar meile pidevalt südamele paneb, et blogi on vaja pidada, otsustasin asja vähemalt formaalseltki käsile võtta. Kõik järgnevad ütlused on hangitud Reaali Poisi põhjatust tsitaadivaramust.

Ahuna: “Meil on Liivi sõja ajast üks film ka…”
Jörgen: “Gladiaator.”

Ahuna: “Pearahamaksu koguti inimese iga pea pealt.”

Tamme-A: (vaatab põlenud metallpurki) “Miski ütleb mulle, et need olid füüsikud. Põletatud õllepurk nimelt.”

Tamme-A: “…Sebastian!”
Martin: “Ma olen täitsa Martin!”

Tamme-A: “Ajalugu on näidanud, et alasti naisefiguuri näitamine äratab hommikuti üles.”
“Kui must kass läheb üle tee, siis eestlane ikka sülitab üle õla. Tavaliselt saab teine eestlane pihta, aga sellest pole midagi.”
“Kui mehel on tiivad, on ta natuke tõsiseltvõetavam.”
“Las see muumia seal seisab, toon oma kartulid kõrvalruumi hoiule.”

Tamme-A: “Kallis, ma ei leia mustsõstramoosi üles!”
Kaarel: “Vaata, seal, Tutanhamonist vasakul!”

Tamme-A: ”Tahad keeta siseelundeid – selleks on pott. Tahad säilitada – selleks kanoop.”
“Inimene harjub kõigega, ka poomisega. Vaata, kui rahulikult pärast ripub.”
“Reaalis on ukse kohale kirjutatud “Püha geomeetria”.”
“Sihukesed need humanitaarid on, lõdvalt tõmbavad jooni.”
“Ise otsustad, kas poolvend on vend või lemmikloom.”

Reimann: “Mõtlesin, et teeme repressiooniliselt nagu paavsti valimisi: paneme teid ühte ruumi kinni ja enne välja ei saa, kui paavst on valitud.”

Savu: “Mis on elu mõte?”
Reimann: “Elu mõte on füüsikat õppida, see on selge.”

Reimann: “Newton, Pascal ja Einstein mängisid peitust. Einstein pani silmad kinni, Pascal jooksis minema, Newton joonistas maha meeter korda meeter ruudu ja astus sinna sisse. Einstein: “Newton, sa oled leitud!” Newton: “Ei, ma seisan ruutmeetris, sa leidsid Pascali.””

Reimann: “Tehti Jukule ükskord märkus: kirvest ei tohi kooli kaasa võtta, raiugu see endale pähe!”

Reimann astub klassi: “Siin on harukordselt vaikne…”

Reimann: “Teist korda vaatan sulle otsa. Mida see tähendab? Õige, ta meeldib mulle.”

Karu: “Nonii, nende projektsioonide nimi on “Ma armastan geograafiat”.”

Karu: “Ta ei vaja tõlget!”
Õpilane: “Ja nje znaju…”
Karu: “Mitte nje znaju, vaid nje panimaju. Järelikult sa vene keelt ka nje panimaješ.”

Ene Saar: “Virtuaalne tähendab seda, et ma ütlen: “Teil on nii palju raha”, kuid ma ei anna teile seda.”

Olspert (inglise keel): “Peab kuningannale korraliku formal kirja kirjutama: “MIS TEIL VIGA ON?””
(sama teema jätkuks) “Ei saa ju sinatada, neil pole seda vormi.”

Õpilane: “MAAILMAS” käib kahe A-ga.
Aarne Silas: Eh… Paneme siis A ruutu! (MA2ILMAS)

Aarne Silas: …ja siis lasete selle kuulikese siia mensuuri sisse ettevaatlikult nii, et põhi katki ei läheks… (laseb kuuli mensuuri – kõlks!) …mitte nii, nagu mina praegu tegin.

Aarne Silas: Küsige, küsige nüüd! Võib-olla vanaema kodus ei oska vastata!

Aarne Silas: Kui praegu ei küsi, siis vaiki igavesti!

Aarne Silas: Marko, füüsika tunnis tegele füüsikaga, broilerifarmis broileritega.

Aarne Silas: Alati ei ole nii, nagu paistab. Mõnele vahel paistab, et (mul) pole habet, aga tegelikult on!

Villu Raja: Erika Vatseli rühmaga on kõik korras – saavad kogu aeg peksa seal…nginaabrit vestlevad.