Athiveeritud - päev 29.05.2012

Jalg + pall

Viimasel ehk maikuul on olnud ĂŒks pidev kokkupuude jalgade ja palli vahel (LOLWUT?!) ehk on toimunud nii mĂ”nedki jalgpalli kui jumalate spordiala kajastavad ĂŒritused. Esiteks, 16. mail, toimus juba kolmandat aastat jĂ€rjest G5 koolide vaheline jalgpalliturniir. Reaalkooli tiimi kuulusid kĂŒll peamiselt 127. lennu poisid, kuid ka meie klass oli esindatud jalka-Sandri poolt. Nagu Reaalkoolile omane, tuli vĂ”it jĂ€lle meie uste vahele ning korraldamise rÔÔm on jĂ€rgmisel aastal jĂ€llegi meil, loodetavasti isegi meie klassil. Kindlasti ei tohiks mainimata jĂ€tta staar-kommentaator Milderit, kes nii mĂ”negi terava repliigi vĂ€lja ĂŒtles, kuid seejuures oli tunda kommentaatori ebaprofessionaalsust seoses kodutiimi poolehoiuga.

Veel rohkem ei tohiks mainimata jĂ€tta ĂŒllatust ja see ĂŒllatus oli tĂ€pselt sama ĂŒllatav kui ta siin videol ĂŒllatab (klĂ”psa alumisel pildil, et vaadata).

Teiseks, lihtsalt vaheinformatsioonina, toimus 19. mail UEFA Champions League finaal Bayern Muncheni ja Chelsea vahel, mis ka meie klassi seas vÀga popp oli. Lootus kui igipÔline Chelsea fÀnn oli juba nutma puhkemas, kuid ta tiim ei vedanud teda alt ning vÔit toodi koju (Lootus suutis Ônnest pisut ka majapidamist lÔhkuda).

KĂ”ige lĂ”petuseks, toimus esmaspĂ€eval, 21. mail meie koolivĂ€ljaku uuel kunstmurul esimene turniir ehk klassidevahelise jalgpalli Final Four. Viimase nelja seas olid 12B ja 10B, ning 12C ja 11C. MĂ€ngutulemusi see aasta kĂŒll puudutada ei tahaks, aga pĂ€ev oli iseenesest mĂ”nus ja mul on öelda vaid ÜHT!

R.

29.05.2012