Athiveeritud - päev 14.03.2012

Kevade

TĂ€pselt ĂŒks pĂ€ev pĂ€rast eelmist postitust ehk 3. veebruaril kĂŒlastasid meie kooli Hugo Treffneri kooli Ă”pilased ja juhtkond. Tegemist oli siis 1/2 koolidevahelise sĂ”pruse loomise ja tugevdamise ĂŒritusest. Teine 1/2 toimub jĂ€rgmisel aastal, kui meie juba neid kĂŒlastame. Õpilaste saabudes jagati meid kiirelt gruppidesse nagu varasemalt plaanitud oli ja see jĂ€rel tuli reaalikatel oma grupile kooli nĂ€idata ja seejĂ€rel nad ajatelje tutvustusele juhatada. Nii nagu loogiline tundus, alustasime oma grupiga alumistest korrustest kuni jĂ”udsime direktorikabinetini, kus parasjagu toimus direktori ja Treffneri juhtkonna teaparty, kust tahtsime Treffneri omadel lasta silmaga ĂŒle kĂ€ia, kuid mis lĂ”ppes sellega, et meie jutukas ja meeldiv direktor hĂ€rra lugupeetud Gunnar Polma jutustas Treffneri noortele meie kooli kunagistest direktoritest ja andis aluse jĂ€rgnevale ajatelje ekskursioonile. Edasi sinna me suundusimegi ja seejĂ€rel vĂ”tsime nad kaheks tunniks oma ainetundidesse. Peale tunde toimusid erinevad töötoad, kuhu me ennast varasemalt registreerinud olime. Meie Aleksandriga kĂ€isime perioodĂ”pet tutvustavad töötoas(teadupĂ€rast on HTG-s perioodĂ”pe) nii saime nii mĂ”ndagi meeldivat ja ebameeldivat teada. Ülevaate saab “Reaalipoisi” 2012. aasta veebruari kuu numbrist.

Veebuari sisse mahtus ka G5 koolide suur moeĂŒritus Moelennuk. Ka meie klassi pojad olid esindatud paralleelklassiĂ”e Ann Kristiin Entsoni kollektsioonis “John”. Kui ei usu, siis vaata ise ja kae imet.

…ja nagu alati, siis kĂ”ige paremini esindatud klass. Samuti ka suusapĂ€eval, teatrireisil ja mitmel teistel ĂŒritustel.

Kunagi sellel samal talvekuul kĂŒlastasid meid ka Rootsi ĂŒliĂ”pilased, kes tutvustasid oma erinevaid ideid ja Ă”pilasfirmasid, kĂŒlastasid Eesti suurimat Ă”pilasfirmade laata Kristiine keskuses ning tutvusid Tallinna vanalinnaga. Üks pilt klassivend Rickard Kruusbergi poolt siis kah…

Need poisid tegelesid selliste iPhone 4 ĂŒmbriste reselliga, millel on tagumisel kĂŒljel pangakaardi hoidja ja nad pakkusid ka teenust sellele samale ĂŒmbrisele oma logo peale trĂŒkkida.

Enne esimese kevadkuu saabumist, kĂ€isime gĂŒmnaasiumiga igaaastasel(meil siiski esimene) teatrireisil. See kord siis Viljandis Ugala teatris vaatamas nĂ€itemĂ€ngu “Amadeus”. Kuigi etendus venis pikale: ~3h, siis mulle meeldis. Piisavalt hariv ja idiootselt naljakas. Tuleks kindlasti Ă€ra mainida, et peategelase kehastaja Indrek Sammul oli tasemel. Toolid oleks vĂ”inud mugavamad olla.

Postituses vĂ€ga pingeliselt rĂ”hutatud mĂ€rtsikuu oli lĂ”puks kohale jĂ”udnud ja (ilmselt) kĂ”ik Ă”pilased kibelesid Ă”petajate streigi jĂ€rele. PĂ”himĂ”tteliselt tĂ€nu sellele, on meil mĂ€rtsi kuus kaks vaheaega! TeisipĂ€eval, 6. mĂ€rtsil toimus KĂ”rvemaal ka suusapĂ€ev, kus C-klassi Nugis ja Milder vĂ€ga eepilise soojendusvĂ”imlemisekavaga hakkama olid saanud, kus meie klass nĂ€itas NORMAALSET taset teatesĂ”idus, kus meie klassi Ă”pilased edukalt 3 ja 5 kilomeetrit lĂ€bitud said, kus peale seda osad saunas korralikult leili viskasid, kus moosisai oli vĂ€ga maitsev, kus Sander Lootus lipumĂ€ngus tegi ja kus me mitte ĂŒldse vĂ€hem halvasti kui vĂ”idukas C klass kelgumĂ€ngus teise koha saime. MĂ”ned fotojÀÀdvustused kooli galeriist:

TÀna, 14. mÀrtsil, emakeelepÀeval toimus kooli aulas ka emakeelepÀeva mÀlumÀng. Meie klassi vÔistkond(Sass, Suurorg, Varbla ja Rickard) saavutasid 9.-10. klasside arvestuses teise koha. Nagu vÔistkonnaliige Suurorg ise tÔdes, siis on nad rahul, nimelt sai pÔhieesmÀrk tÀidetud ja teistele 10-ndatele klassidele kott pÀhe tÔmmatud. APLAUS!

Me ei oska sissekandeid lÔpetada.

Robert & Aleksander

14.03.2012