REKi valimised ja esimene koosolek

Täna toimusid meie klassis REKi esindajate valimised. Klassist kandideeris neli õpilast kellest kolm osutusid valituks.

Kandidaadid ja neile antud hääled jagunesid järgmiselt

• Kristjan Suurorg – 17 häält
  • Robert Parelo – 8 häält
  • Aleksander Parelo – 5 häält
  • Karl Sander Erss – 3 häält
Pärast tunde toimus aga esimene REKi koosolek, kus arutati peamiselt kooli juubeliga seonduvaid ja muid korralduslike asju.
Päevakorras oli ka paar asja mille üle pidime kogu klassiga arutama.
  • 29. septembril on neljandal korrusel ajatelje avamine, kuhu on oodatud igast klassist ĂĽks esindaja. Palun mõelge juba kes võiks meie klassi esindada. Lõpliku otsuse langetame arvatavasti klassijuhatajatunnis.
  • 8. oktoobril toimub Estonias pidulik juubeliaktus, kuhu on igast klassist oodatud viis esindajat. Palun arutage jälle omavahel kes meie klassist peaksid aktusele minema. Aktus algab kell 14.00 ja kestab umbes kaks tundi.
  • Reaalkoolis hakati eelmine kevad pakkuma hommikuputru ja sellega soovitakse huviliste olemasolul ka see aasta jätkata. Meie klassi sööjate arvu teadasaamiseks lõin ma facebookis kĂĽsitluse. Kui piisavalt paljud on huvitatud, siis on ka see aasta võimalik koolis saada hommikuputru. Hommikuputru saab igalhommikul kella 7.30-est kuni teise tunni alguseni ja ĂĽks ports putru maksab umbes 0.50-0.65 EURi.