Meist

By mihkel
Meist kommenteerimine on välja lülitatud

128b 10.-12. klass

Meil on selline huvitav klass, kus õpivad koos tehnoloogid ja bisnismenid. Poisse on loomulikult rohkem kui tüdrukuid. On vanu reaalikaid ja on uusi reaalikaid. Uued on siia kogunenud üle terve Eesti (peamiselt  Hiiumaalt, Pärnust ja Jürist).

ÕA 2010/2011

Naljad otse koolipingist:

M. Särg “Ega ma siin striptiisi tegema ei hakka, et teie tähelepanu võita!”

*    *    *

T. Tamme-Amjärv “Bütsantslik toredus teie ees. Mitte mina, aga see pilt mu selja taga.”

T. Tamme-Amjärv: “Ma ei taha endale tunnistada, et mu tehtud kontrolltööd liiga lihtsad on, vaid et te olete lihtsalt nii targad ja teetegi kõik viitele ja neljadele.”

Õpilane: “Õpetaja on eitusfaasis..”

T. Tamme-Amjärv: “Meil omalgi pedofiile, pole seda Vatikani vaja.”

*    *    *

K. Hein: “Olgu, lõpetage see kaardimäng nüüd ära.”

Õpilane: “Kas te olete pahane, et nad teid mängu ei võtnud?” (esimesel perioodil kõksis Kätlin meiega tunni alguses võidu)

*    *    *

Bioloogia olümpiaadiks kordamine. Õp. Veskimetsa telefon heliseb ning ta hakkab seda võtma. Järsku puhkeb naerma..

K. Veskimets: “See on nätsuga laua küljes kinni! Mitte tahvlinätsuga, vaid närimiskummiga!”

*    *    *

Kangro: “Ja kodus jäävad sellest ülesandest c nagu coca-cola ja f nagu facebook.”

Kangro: “Kui ma pean teie kirjapilti kontrolltöödes parandama hakkama, peab viskipudel kõrval olema!”

*    *    *

P. Karu: ” Miks Ott ja kott koos pole?”

P. Karu: “Inimesed käivad seal polaarpäeva vaatamas. Polaarööga on natuke keerulisem.”

Õpilane: “Pime on, jah.”

Comments are closed.