Athiveeritud - päev 16.06.2011

Üle viidud 11. klassi!

Just selline rÔÔmustav rida ilmus pĂ€ev enne aastalĂ”puaktust mu ekooli. Ja enne sĂŒgist ma sinna enam sisse ei kavatse logida.
Viimane pĂ€ev koolis möödus rahulikult. Traditsiooniline aktus direktori sĂ”navĂ”tuga, mis pööras meie pilgud taas vana koolimaja poole. Aktus oli vĂ€ga vahva – vĂ€ikesed rahvatantsijad oma kalli-kalli tantsuga olid ÀÀrmiselt armsad!
Üles vaadates polnud nĂ€ha ĂŒhtegi pilve taevasina mÀÀrimas. Suvi tĂ”otas tulla helge.
Peale aktust liikusime klassi, kus saime oma armsalt klassijuhatajalt tunnistused ja tunnustused. Ja kringlit saime ka.
Ühtlasi tuleb tĂ”deda, et tegu oli viimase pĂ€evaga, mil meie Joonas kuulus ametlikult meie klassi (mitteametlikult ta jÀÀbki siia). Ja sellest on ÀÀrmiselt kahju, aga eks ma halan siin teinekord.
Mingi paras ports meie hulgast tegi enne koolimaja juurest pÔgenemist veel ka pilte, mis kukkusid pÀris toredad ja loomingulised vÀlja.
Soovin meile kÔigile head suve ja korralikku vÀljapuhkamist, et septembris oleks taas soov kokku saada.

Haldi

Joonase viimane ametlik pÀev meie klassis

Osa meie klassist peale aktust ja klassijuhataja tundi

Inspireeritud Poisist

Piltide eest tÀnan Kristiini.

16.06.2011