Athiveeritud - päev 02.06.2011

Reaal, Reaal, Reaal – HURRAA!!!

Seekord me VÕITSIMEE!!! Ehk oli korvpallivõistlus Reaal vs Gag ja meile tuli tänavu ülekaalukas võit. Koolidel oli mõlemal just ilus ümmargune sünnipäev ka, meil 130 ja Gagil meist vaid 2,923076923 korda suurem juubel.
Tunnustan siinkohal kõiki koolimütsikandjaid ja kaasaelajaid 🙂

Haldi

02.06.2011

Selle kevade viimane…

Tervist! Loodetavasti säilis kõigil korpallishowle kaasaelajatel kõrvakuulmine, antud teksti puhul siiski tähtsam, et lugemisoskus… Näeme homme, 3. juunil kell 9.00 kooli staadionil – õppeaasta lõpetamise aktus. Seejärel koguneme ruumi 401, kus jagan tunnistusi: otsustasin need viimasel hetkel siiski paberkandjal Teile edasi anda. Samuti peaks saama kringlit. Kui leiate, et paljas kringel on liialt kuiv sooja ilmaga mugimiseks, võtke endale midagi joodavat kaasa. Teen ruumi 401 eelnevalt lahti, et saaksite aktuse ajaks oma asjad (kui neid on) sinna paigutada.

NB! – pidulik riietus!

02.06.2011