We succeeded!

Meie rahvusvaheline projekt ICETONIA Islandi kooliga sai Nordplusi heakskiidu ja rahalise toetuse lennupiletite ostmiseks. Projekti raames toimub õpilasgruppide vahetus 2009 kevadel ja sügisel majutusega kodudes.

Kellel on häid ideid kuidas islandlasi siin võõrustada? Kas me saaksime mingi projekti kaudu selleks raha teenida?

26. september 2008 admin

3 kommentaari postitusele “We succeeded!”

1. 28. sept. 2008, 11:08 # Rita

Minu arust võiks nendega käia Rocca al Mare vabaõhumuuseumis, siis veel mõnes linnas nt Tartus või Pärnus. Kusagil Keilajoa sarnases kohas oleks ka lahe.

2. 1. okt. 2008, 06:15 # Ingrid

Vabaõhumuuseumisse minek on tõesti hea idee. Minu arvates võiks ka käia Kohtla Kaevanduspark-Muuseumis. Neil vist ei ole mingeid kaevandusi.

3. 2. okt. 2008, 08:28 # Thea

Midagi metsa või rabaga seoses võiks ka olla. Oli ju mingi jutt, et neil nagu metsa seal Islandil eriti ei ole.

Kommenteeri