Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Kuum pakkumine!

Tere kallid klassikaaslased!
Kuna Peterburi reisile läheb meist vaid kolmandik, mõtlesime teha jalgrattamatka Läänemaale. Et meie klassi vaim muutuks tugevamaks!

Telkimisala on tasuta, maksta on vaja vaid rongipileti eest, mis on umbes 20.- üks suund (Tallinn-Vasalemma elektrirong) ja toidu eest, mida igaüks ise kaasa võtab.
Sihtpunktiks oleks Peraküla telkimisala Läänemaal, vt:  RMK koduleht

Otsustasime, et matk toimub 15.- 16. juuni ning esialgsetel andmetel on meid tulemas tervelt 25 või rohkemgi! Jalgrattamatka pikkuseks rongipeatusest telkimisalale on umbes 40 km.

Teie,
Maria, Doris, Anu

NB! Kõik ettepanekud on oodatud! Näidake üles aktiivsust!!!

Lähiajal planeerime ära, mis kellaste rongidega läheme! Jälgige infokanaleid!

27. mai 2009 | Organiseerimine, Sündmused

Postita vastus