Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Gümnaasiumi teatrireis

Saabuval neljapäeval (05.03) on taas tervel Tallinna Reaalkooli gümnaasiumil aeg pealinnast lahkuda üheks õhtuks ja seda eesmärgiga teatrisse minna. Seekord on minek Viljandisse Ugala teatrisse. Seekordseks etenduseks on TÅ¡ehhovi “Kolm õde”. Tallinnast hakkame liikuma kell 15.00. Etendus algab 19.00. Seega on mingi vaba aeg ka Viljandi linnaga tutvumiseks. Etenduse pikkuseks on 3 ja pool tunni ning tagasi Tallinna poole hakkame liikuma umbes 22.30. Keskööks peaks jõudma tagasi. Tagasi tulles on busside marsruudid erinevad ning läbivaid erinevaid Tallinna linnaosi ning Tallinna lähiümbrust. Seega on soovitatav minna selle bussiga, mis sinu kodukohast läbi sõidab. Tänu hilisele tagasijõudmisele jäetakse reede hommikul esimene tund ära, et saaks veidigi kauem magada.

28. veebr. 2009 | Kirjapanekud

Postita vastus