Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

“Nii on meil moes”

Järjekordselt käisime Linnahallis vaatamas muusikali kus mängis ka meie klassivend Mart. Au ja hiilgus neile kes ilma trotsides siiski otsustasid end kohale vedada. Loodetavasti keegi ei kahetsenud oma kohaletulekut ja kõigile kohaletulijaile jäid positiivsed emotsioonid etendusest. Ning häda ja viletsust neile, kes kohale ei tulnud. Etendus oli tegelikult väga hea. Ja oma mittetulekut pole mõtet ilma süüks ajada. Asi on pigem suhtumises.

24. nov. 2008 | Sündmused

Postita vastus