Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Sõrmuste pidu!

Järgmine reede (24.10) on meil kauaoodatud sõrmuste pidu saabumas. Makske kõik kindlasti sellel nädalal Maarja-Liisile ära sõrmuste raha 240.- . Ja peo jaoks on veel vaja raha. Kui keegi millegipärast ei saa tulla peole, siis peab ta maksma 20 krooni. Kõik, kes aga tulevad peavad maksma 55 krooni. Aga kuna sellel tähtsal päeval kellelgi midagi targemat niikuinii teha pole, siis maksame kõik 55 krooni 😀 . Pidu(tseremoonia) toimub Raekoja platsil asuvas Matkamajas ja pidu algab kell 18.30 ja kestab kolm tundi ehk siis kella poole kümneni. Selle aja sees lunastame välja oma sõrmused ja oleme uhked endi üle ja ütleme kõik toosti ja saab süüa/juua ka natuke.

14. okt. 2008 | Kirjapanekud

Postita vastus